Paulina Młynarska: to jest koncert seksizmu! [WYWIAD]

Dziennikarka wraca na rynek wydawniczy z książką “Rebel”. Zabiera w niej glos w sprawie walki o prawa kobiet i wytyka błędy poprzednim rządom.Czytaj więcej »

Onet Rano: Paulina Młynarska

Onet Rano. – program nadawany na żywo, dostarczający widzom poranną porcję wiedzy, z którą warto zacząć dzień. Codziennie rano o stałej porze Jarosław Kuźniar rozmawia ze swoimi gośćmi – najpierw w mobilnym studiu samochodowym, potem w studiu Onetu.

Gościem Jarosława Kuźniara była Paulina Młynarska.Czytaj więcej »

Paulina Młynarska w programie Tomasza Lisa

W pierwszym po wakacjach odcinku programu „Tomasz Lis.” redaktor naczelny „Newsweeka” rozmawia z Pauliną Młynarską.Czytaj więcej »

Moja ojczyzno, jesteś szalona

Piszę grubą kreską, czasem bardzo dosadnie. Zdarza mi się przekląć za co z góry przepraszam. Nasza rzeczywistość ma po prostu to do siebie, że opisanie niektórych jej aspektów wymaga mocnego języka – twierdzi Paulina Młynarska w zbiorze swoich felietonów. Wybraliśmy najostrzejsze z nich.Czytaj więcej »

Paulina Młynarska w „Teraz ja!”

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki odniósł się do gwałtu na Polsce, który miał miejsce we włoskim Rimini. Polityk ocenił na Twitterze, że w tym przypadku byłby za przywróceniem kary śmierci, a nawet tortur dla sprawców. – Oburzyło mnie to dlatego, że to jest wykorzystywanie tragedii tej kobiety, żeby jeszcze bardziej podbić bębenek i jeszcze bardziej zapunktować u pewnej grupy wyborców – oceniła na antenie Nowa TV dziennikarka Paulina Młynarska. – To było zrobione pod publiczkę – dodała.Czytaj więcej »

Paulina Młynarska: dorosła kobieta nie męczy, nie mędzi, nie manipuluje

Kobieta musi zdecydować, czy jest dzieckiem czy dorosłą, ponieważ nie da się być zarazem jednym i drugim – rozmowa z Pauliną MłynarskąCzytaj więcej »

KOBIETA W ŻYCIOWEJ PODRÓŻY

Warsztaty w Azji, nowa książka, głowa pełna pomysłów i mnóstwo energii do ich realizacji – Paulina Młynarska opowiada o życiowych wyborach, zmianach i rewolucjach.Czytaj więcej »

Paulina Młynarska: „Już nie szukam mężczyzny za wszelką cenę”. Co się zmieniło w jej życiu?

Dziennikarka przez lata była bohaterską prasy plotkarskiej, sypały się jej związki i kolejne małżeństwa, co odreagowywała złością i depresją. Teraz już wie czego chce i odzyskała kontrolę nad swoim życiem emocjonalnym i zawodowym.Czytaj więcej »

Paulina Młynarska najlepiej czuje się w Zakopanem

W poprzednim życiu była chyba nomadką. Pewnie dlatego francuską willę z marmurowymi kominkami Paulina młynarska zamieniła na zakopiański szałas. Raz na pół roku musi go oddawać w ręce myjocek.Czytaj więcej »

MŁYNARSKA: CIESZĘ SIĘ, GDY O FEMINIZMIE PISZE PUDELEK

Gdyby nie programy lifestylowe, Biedroń nie byłby dziś prezydentem Słupska.Czytaj więcej »

O trudnej sztuce bycia matką i córką. Wywiad z Pauliną Młynarską

– Ja nie mówię: „To teraz, córo moja, zasiadaj tutaj naprzeciwko mnie i sobie szczerze porozmawiamy o naszych waginach” – dlaczego napisała książkę w duecie z córką i jak się dorasta w domu genialnego artysty.Czytaj więcej »

NIE TAKA KOCHANA!

Sławne nazwisko nie ułatwiło jej życia. Traumatyczny debiut w filmie Wajdy. Choroba ojca. W efekcie ucieczka do Francji, szukanie pomysłu na siebie, liczne rozstania.Czytaj więcej »


Jeszcze czego!

Masz prawo żyć tak, jak chcesz. Choć wszyscy dookoła Ciebie zdają się mówić: Jeszcze czego!
To opowieść o wyśrubowanych do granic możliwości oczekiwaniach wobec nas – kobiet, i o naszych prawdziwych pragnieniach. O tym, że dla wielu z nas lepiej by było nigdy nie spotkać swojego „księcia z bajki”, i wreszcie o niełatwej umiejętności trzaskania drzwiami.


Na błędach! Poradnik-odradnik

W kilkunastu historiach Paulina Młynarska opowiada o swoich największych życiowych burzach i przejaśnieniach, które po nich przychodzą, dając przy tym garść przyjacielskich rad, a czasem lekkiego prztyczka w nos. Wszystko po to, by zarazić swoim optymizmem i apetytem na życie.


Zakopane odkopane

Zakopane Odkopane to pierwsza tak lekko i dowcipnie napisana książka o Zakopanem. O mieście, gdzie turystyka zabija oryginalność, bogaci stawiają wielkie gargamele, a kłótnie górali kończą się zamknięciem stoku na Gubałówce…


Kalendarzyk niemałżeński

Kalendarzyk niemałżeński to pochwała kobiecej przyjaźni, szczere rozmowy i bardzo osobiste listy.


Zakopane. Nie ma przebacz!

Zabawny, barwny, wielowymiarowy, momentami sarkastyczny opis górskiej stolicy Polski – Zakopanego. Autorki, nie bacząc na konsekwencje, opisują prawdziwą góralską naturę…