Paulina Młynarska: dorosła kobieta nie męczy, nie mędzi, nie manipuluje

Kobieta musi zdecydować, czy jest dzieckiem czy dorosłą, ponieważ nie da się być zarazem jednym i drugim - rozmowa z Pauliną Młynarską


Czytaj więcej »

KOBIETA W ŻYCIOWEJ PODRÓŻY

Warsztaty w Azji, nowa książka, głowa pełna pomysłów i mnóstwo energii do ich realizacji – Paulina Młynarska opowiada o życiowych wyborach, zmianach i rewolucjach.


Czytaj więcej »

Paulina Młynarska: „Już nie szukam mężczyzny za wszelką cenę”. Co się zmieniło w jej życiu?

Dziennikarka przez lata była bohaterską prasy plotkarskiej, sypały się jej związki i kolejne małżeństwa, co odreagowywała złością i depresją. Teraz już wie czego chce i odzyskała kontrolę nad swoim życiem emocjonalnym i zawodowym.


Czytaj więcej »

Paulina Młynarska najlepiej czuje się w Zakopanem

W poprzednim życiu była chyba nomadką. Pewnie dlatego francuską willę z marmurowymi kominkami Paulina młynarska zamieniła na zakopiański szałas. Raz na pół roku musi go oddawać w ręce myjocek.


Czytaj więcej »

MŁYNARSKA: CIESZĘ SIĘ, GDY O FEMINIZMIE PISZE PUDELEK

Gdyby nie programy lifestylowe, Biedroń nie byłby dziś prezydentem Słupska.


Czytaj więcej »

O trudnej sztuce bycia matką i córką. Wywiad z Pauliną Młynarską

– Ja nie mówię: „To teraz, córo moja, zasiadaj tutaj naprzeciwko mnie i sobie szczerze porozmawiamy o naszych waginach” – dlaczego napisała książkę w duecie z córką i jak się dorasta w domu genialnego artysty.


Czytaj więcej »

NIE TAKA KOCHANA!

Sławne nazwisko nie ułatwiło jej życia. Traumatyczny debiut w filmie Wajdy. Choroba ojca. W efekcie ucieczka do Francji, szukanie pomysłu na siebie, liczne rozstania.


Czytaj więcej »

Paulina Młynarska: Jeżeli sami pchamy się przed obiektywy z dzieciakiem, to dla mnie jest to rodzaj handlu dziećmi

Wywiad znanej aktorki o tym, że czuła się ofiarą we własnym domu poruszył wielu. Znalazła się jednak osoba, która zwraca uwagę na to, na co wielu uwagi zwrócić nie potrafiło: Co czują dzieci znanych rodziców, gdy ich domowym życiem zaczyna żyć cała Polska?


Czytaj więcej »

„Jak pokonałam swojego smoka” – wywiad z Pauliną Młynarską

Miejsce mocy nosi w sobie każda z nas. I każda ma własne tempo dojrzewania. Ta szkoła nigdy się nie kończy – mówi Paulina Młynarska Joannie Olekszyk.


Czytaj więcej »

Paulina Młynarska o dobrej zmianie w życiu, związkach i szczęściu – Party.pl

Kiedyś uważała, że szczęśliwą można być tylko przy mężczyźnie i cierpiała na depresję. Teraz odzyskała niezależność! Nam powiedziała, w jaki sposób


Czytaj więcej »

PAULINA MŁYNARSKA Kibicuję Agacie, ale trzymam się z dala od powiązań rodzinnych [WYWIAD]

Dziennikarka w szczerej rozmowie z Gala.pl – o rodzinie, poglądach i swojej nowej książce „Jeszcze czego!”.


Czytaj więcej »

PAULINA MŁYNARSKA I BEATA SABAŁA-ZIELIŃSKA Myśmy się już wyszumiały

Przyjaciółki, góralka i ceperka. Odbyły wielką podróż w poszukiwaniu swojego miejsca w życiu. Wczesne macierzyństwo odreagowywały balangami. To ceperka uczyła góralkę miłości do gór. Teraz napisały książkę o Zakopanem


Czytaj więcej »


Jeszcze czego!

Masz prawo żyć tak, jak chcesz. Choć wszyscy dookoła Ciebie zdają się mówić: Jeszcze czego!
To opowieść o wyśrubowanych do granic możliwości oczekiwaniach wobec nas – kobiet, i o naszych prawdziwych pragnieniach. O tym, że dla wielu z nas lepiej by było nigdy nie spotkać swojego „księcia z bajki”, i wreszcie o niełatwej umiejętności trzaskania drzwiami.


Na błędach! Poradnik-odradnik

W kilkunastu historiach Paulina Młynarska opowiada o swoich największych życiowych burzach i przejaśnieniach, które po nich przychodzą, dając przy tym garść przyjacielskich rad, a czasem lekkiego prztyczka w nos. Wszystko po to, by zarazić swoim optymizmem i apetytem na życie.


Zakopane odkopane

Zakopane Odkopane to pierwsza tak lekko i dowcipnie napisana książka o Zakopanem. O mieście, gdzie turystyka zabija oryginalność, bogaci stawiają wielkie gargamele, a kłótnie górali kończą się zamknięciem stoku na Gubałówce…


Kalendarzyk niemałżeński

Kalendarzyk niemałżeński to pochwała kobiecej przyjaźni, szczere rozmowy i bardzo osobiste listy.


Zakopane. Nie ma przebacz!

Zabawny, barwny, wielowymiarowy, momentami sarkastyczny opis górskiej stolicy Polski – Zakopanego. Autorki, nie bacząc na konsekwencje, opisują prawdziwą góralską naturę…