AKTUALNOŚCI

KSIĄŻKI

BLOG

12.04.2018

Książka poszła do druku! #jesteśwędrówką

Przeżywam to 9. raz, ale te słowa brzmią dla mnie nadal jak zaklęcie. Takiej chwili towarzyszą mieszane uczucia: ulga, że praca wykonana, smutek, bo kończy się kolejny etap w życiu, i trochę lęku o to, czy to co napisałam jest dość dobre, aby zawracać tym głowę czytelniczkom i czytelnikom. Jest i nadzieja, że jednak tak!

W moim pisaniu zawsze stawiam na szczerość i dzielę się tym, czego życie mnie uczy. Tym razem zebrałam w pigułce swoją wiedzę o wędrowaniu. Także w głąb siebie i po krętych dróżkach własnej historii.

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali: prezesowi wydawnictwa Prószyński i S-ka Maciejowi Makowskiemu, który nieodmiennie wspiera mnie dobrym słowem i wiarą w moje literackie siły, Michałowi Nalewskiemu z wydawnictwa Prószyński i S-ka za to, że jest najfajniejszym redaktorem prowadzącym, jakiego autorka może sobie wymarzyć, Annie Płaskoń-Sokołowskiej za redakcję, autorom i autorkom wszystkich zdjęć, a jest ich w książce jest mnóstwo, Tatianie Jachyrze za zdjęcie okładkowe, Magdzie Zaleskiej za promowanie, Kai Kieniewicz za pomoc w zebraniu dokumentacji i w ogóle wszystkim tym, którzy i które jakkolwiek przyczyniły i przyczynili się do powstania tej książeczki. Nawet tak osobista i autorska rzecz jak książka jest bowiem zawsze formą pracy zbiorowej. Nigdy o tym nie zapominam. Odrębne podziękowania należą się zwykłym/niezwykłym, zawsze pięknym, serdecznym, otwartym, kolorowym ludziom, których spotykałam w swoich podróżach dalekich i bliskich. To od nich nauczyłam się wędrowania i smakowania życia. Dziękuję! Książka „Jesteś wędrówką" ukaże się już 8 maja!

→ Kup książkę w przedsprzedaży  

Paulina Młynarska - Jesteś wędrówką

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej w dziale Polityka prywatności.